Artikel Home Diverse uitgaven Beurzen Nieuwe uitgaven Oproep/vragen

Pastel Populaire decors Speciale vondsten Geheugen van Nederland Tentoonstellingen

 

 

 

Bestuur:

Voorzitter:

K. Molenkamp

tel.: 0521-518186

e-mail: voorzitter@verenigingmaastrichtsaardewerk.nl

 

 

Secretaris:

D. Polman

tel.: 0570-641362

e-mail: secretariaat@verenigingmaastrichtsaardewerk.nl

 

 

Penningmeester:

J. v.d. Stappen

tel.:  0317-417222

e-mail: penningmeester@verenigingmaastrichtsaardewerk.nl

 

 

Beurspromotie/advertenties blad/beurzen:

A. L. de Gooijer

tel.: 0187-640411

e-mail: beurzen@verenigingmaastrichtsaardewerk.nl

 

 

----------------------------------------

 

Ledenadministratie:

Ingrid Nijwening

tel.: 0593-552015

e-mail: ledenadministratie@verenigingmaastrichtsaardewerk.nl

 

Redactie bulletin:

F. v.d. Ploeg

tel.: 0575-785158

e-mail: redactie@verenigingmaastrichtsaardewerk.nl

 

W. Meershoek

tel: 0348-472857

e-mail: w.meershoek@hetnet.nl

 

H. Meulman

tel: 040-2112770

 e-mail: info@verenigingmaastrichtsaardewerk.nl

 

 

 

 

Wilt u lid worden van onze vereniging?

Dat kan voor slechts 20,00 per jaar.

Bel of e-mail het secretariaat.

Voor die 20,00 krijgt u 4 keer per jaar ons bulletin met interessante artikelen, informatie over de beurzen, de rubrieken "te koop" en "te koop gevraagd".  Bovendien krijgt u speciale korting op allerlei boeken en andere uitgaven van de vereniging. U bent in principe een geheel kalenderjaar lid. Leden mogen elke dag van een bepaalde maand opzeggen. Dat kan per brief, digitaal of telefonisch aan de secretaris. Als het lidmaatschap vooraf is betaald heeft hij/zij recht op terugbetaling van de vooruit betaalde contributie naar rato.